Saçları Parlaklaştırma Tedavisi Nedir?

Saçları Parlaklaştırma Tedavisi Nedir?

Saçınızın daha parlak görünmesi için sürekli yollar arıyorsanız, saç dökülmesi gibi alakasız terimlerle karşılaşabilirsiniz. Neyse ki, cevabımız var. Saçların parlaklığını, açık bir üst tabaka cilasına eşdeğer olarak düşünün. Özel formüllü bir tür solüsyon, saçı canlandırmaya yardımcı olmak için ilave bir tedavi olarak kullanılabilen, yarı-kalıcı, şeffaf bir parlaklıktır. Saçları parlaklaştırma terapileri kesinlikle herhangi bir saç tipinde çalışabilir, ancak bunlar özellikle; renkli-boyalı saçlar, hasar görmüş saçlar veya cansız ve kırılgan saçlar için uygundur.

mikro-sac-kaynak-5-225x300

Saçları Parlaklaştırma Tedavisi Ne Yapar?

Bir saç parlatma tedavisi, saçınıza yalnızca yansıtıcı bir kaplama ekliyor. Gözenekli saçları doldurup kaplayarak, saç tellerinizin üzerinde parlak bir tabaka oluşturmak için çalışır. Daha pürüzsüz bir yüzey oluşturarak saçlarınız biraz daha yansıtıcı olur ve parlaklaşır. Parlaklığın artmasına yardımcı olmak için, renkli veya virgin saçlarda kullanılabilen, berrak bir saç parlaklığı tedavisi seçebilirsiniz.

Renk canlılığını korumaya yardımcı olur. Renkli saçlarınız varsa, renk canlılığını korumanıza yardımcı olması için saç parlaklığı tedavisi kullanabilirsiniz. Mevcut renklerinizi korumak, vurgularınızın parlaklığını arttırmak ya da tonlarınızı daha eşit şekilde harmanlamaya yardımcı olmak gibi birçok şey yapabilen renklendirilmiş saç parlaklaştırma tedavisini tercih edebilirsiniz.

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Kaynak Saç Fiyatları. Tüm Hakları Saklıdır.