Ucuz Fiyatlar ile Keratin Saç Kaynak Yöntemi

Kaynak saç yaptırmak isteyen kadınların en sık aklını kurcalayan unsur fiyatlar oluyor. Uygun fiyatlı kaynak saç yöntemleriyle uzun saçlara kavuşmanız mümkün ancak çok ucuz yöntemleri uygulayan kuaförlere çok itimat etmemeniz gerekebilir.

keratin saç kaynak

Çünkü fiyatın düşük olmasının en önemli sebeplerinden bir tanesi kalitesiz malzemeler ve yeterince özenli uygulanmayan yöntemler oluyor. Keratin saç kaynak yöntemi ile diğer yöntemler arasındaki en büyük fark saçın kaynak noktasında uygulanan materyalin özelliğidir.

Keratin Saç Kaynak Yöntemiyle Uzun ve Işıltılı Saçlar

Keratin bilindiği gibi saçın yapısını oluşturan maddedir. Kaynak noktasında sıklıkla silikon gibi kimyasal bileşen içeren jeller ya da kapsüller kullanılır. Ve de doğal saçın ucunda yer alan kimyasal bileşen saçın dipten uzamasını engellediği gibi saçın zayıflamasına sebep olur.

keratin saç kaynak modeli

Ancak keratin saç kaynak yönteminde kaynak noktasına keratin uygulandığında saçın kendi doğal yapısına uygunluk oluştuğundan diplerde zayıflama gibi olumsuzluklar yaşanmaz. Kısa sürede uzun saçlara sahip olabilmek için kaynak saç yöntemlerini iyice araştırmanız ve sizin için en doğru olanı bulmanız gerekir.

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Kaynak Saç Fiyatları. Tüm Hakları Saklıdır.