Ucuz Tress Saç Kaynak

Tress saç kaynak uzun işlemler sonucu büyük titizlikle uygulanan bir saç yöntemidir. O nedenle diğer saç yöntemlerine nazaran daha pahalıdır. Ancak ince ince alınan saç tutamları saçta uzun süren bir doğallık bırakacaktır. Tress saç uygulaması diğer saç kaynak yöntemlerine nazaran biraz daha uzmanlık gerektirir. O nedenle bu alanda yetişmiş uzmanlar tarafından uygulanması daha doğrudur.

tress saç kaynak

Tress Saçın Uygulanışı Nasıldır?

Tress saç kaynak 2 şekilde gerçekleşir. Birincisi dikişli diğeri ise elle yapılan saç kaynaktır. %100 insan saçından yapılan tress saç kaynak diğer saç kaynak yöntemlerine nazaran daha doğal bir görünüm sağlar. Tress saç kaynağa öncelikle çalışılacak alan ayrılarak başlanır. Ardından tress saç istenilen uzunlukta kesilerek küçük boncuklar yardımıyla saça tutturulur.

tress saç kaynak modeli

İşlem boncuklara tığ yardımıyla saçlar geçirilerek aynı şekilde bitinceye kadar devam eder. Her ne kadar pahalı bir yöntem olsa da uzun süren kullanımı ve saça kazandırdığı dolgunluk açısından tercih edilebilir mucizevi bir saç işlemidir. Ucuz tress saç kaynak yaptırmak istiyorsanız sizde uygun bulduğunuz saç merkeziyle anlaşarak normal piyasa fiyatlarından daha cüzi miktarda bu yöntemi deneyebilirsiniz.

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Kaynak Saç Fiyatları. Tüm Hakları Saklıdır.