Uygun Fiyatlı Boncuk Saç Kaynak

Boncuk kaynak diğer ismiyle halka kaynak ismiyle de bilinir. Son yılların en trend saç kaynak yöntemleri arasında yer alan boncuk kaynak sıkıştırma yöntemleri arasında yer alır. Kaynak uygulamasından önce saçın tipine dikkat edilmesi gerekir. Ardından saç rengine uygun boncuk seçilmesi doğallık adına büyük önem taşır.

boncuk saç kaynak

Piyasada maliyeti düşürmek adına kaynak uygulamasında basit ve kalitesiz boncuklar tercih edilir. Burada saç merkezinin kalitesi de ön plana çıkar. Boncuk kaynak uygulamasından en uygun olan boncuklar silikonlu olan titanyum içerikli olanlardır. Sizde bu aşamada uygun fiyatlı boncuk saç kaynak için saç merkezinin kullandığı boncukların tipini öğrenmeye çalışmalısınız. Aksi taktirde fiyat uygun olsa bile sonuç doğal görünmeyecektir.

Boncuk Kaynağın Avantajları Nelerdir?

Halka kaynak olarak da bilinen bu yöntem diğer saç yöntemlerine göre daha sağlıklı ve kullanımı konforludur. Saça geçirilen boncukların sıkılması esasına dayanır.

boncuk saç kaynak modeli

O nedenle diğer yapıştırma ve ısı yöntemleri gibi saç derisine zarar vermez. Ayrıca diğer saç yöntemlerine nazaran 9 aya varan uzun bir kullanım sağlar.

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Kaynak Saç Fiyatları. Tüm Hakları Saklıdır.